Co kupić przyjacielowi na walentynki?

prezent dla przyjaciela na walentynki

Mówi się, iż święto zakochanych, czyli walentynki przeznaczone są wyłącznie dla par. Co jednak w sytuacji, kiedy jeszcze nie jesteśmy parą, ale jednak chcielibyśmy zostać zauważeni? Co można kupić zatem przyjacielowi na walentynki, żeby odczuł, iż jesteśmy w nim zauroczone? Tego typu prezent winien nie tylko dobrze się prezentować, ale również być praktyczny. Właśnie tego typu prezent walentynkowy dla przyjaciela na pewno, sprawi mu sporo radości. Nie masz żadnego pomysłu na prezent walentynkowy? W poniższym artykule opiszemy te najbardziej popularne upominki walentynkowe dla mężczyzn. Poza tradycyjnymi kubkami z umieszczonymi na nich zabawnymi napisami i mających ciekawe kształty, w sklepach znajdziemy także oryginalne zaparzacze do kawy i herbaty, zestawy do wina, szkło do alkoholu, akcesoria dla sushi mastera i kucharza, jak również drobniejsze gadżety, takie jak chociażby otwieracze do piwa czy breloczki. Warto zapoznać się z różnymi pomysłami na prezenty walentynkowe dla przyjaciela dostępnymi na stronie https://malafabryczka.pl/kategoria/prezenty-na-walentynki-handmade/523  Na pewno znajdziemy coś odpowiedniego dla tej konkretnej osoby.

Kubek termiczny na podróż i do pracy

A może zamiast najzwyklejszego kubka, który został wykonany z porcelany czy też ceramiki, lepiej będzie wybrać dla przyjaciela kubek termiczny? Tego typu prezent walentynkowy to doskonały wybór nie tylko dla przyjaciela, ale również dla chłopaka czy też narzeczonego, który lubi mieć pod ręką gorącą kawę albo herbatę. Napój wlany do termicznego kubka, zachowa odpowiednią temperaturę na długi czas. To niezwykle przydatna opcja, tym bardziej jesienią czy też zimą, kiedy warto zabierać ze sobą napój rozgrzewający na długą podróż czy też na drogę do pracy. Tego typu termiczne kubki, spotykane są w różnorodnych pojemnościach, wzorach, barwach, z uchwytem albo bez niego i wykonane z różnorodnych surowców. Mogą to być nie tylko kubki ze stali, ale też aluminiowe, porcelanowe, czy szklane mające pokrywkę.

Kufel do piwa idealnym prezentem dla przyjaciela na walentynki

Jaki jeszcze upominek dla przyjaciela możemy kupić na walentynki? Z pewnością doskonałym pomysłem będzie też kufel na piwo. Ale oczywiście nie taki zwykły. Możemy wybrać kufel z uchwytem o kształcie bicepsa z napisami, albo wyglądający niczym piłka futbolowa. Dla bardziej wymagającego piwosza, przygotowano coś specjalnego, a mianowicie kufel chłodzący napoje. Jak tego dokonano? Między ściankami kufla został umieszczony żel bez toksycznych składników, który po umieszczeniu w zamrażarce, zmienia się po prostu w lód. Po tym, jak kufel zostanie wyciągnięty z zamrażarki, wystarczy, iż wlejemy do niego napój i możemy cieszyć się zimnym piwem. Inny pomysł to stalowy kufel mający podwójną ściankę, który pozwala na utrzymanie właściwej temperatury piwa na znacznie dłuższy czas.

kufel - prezent dla przyjaciela walentynki

kufel – prezent dla przyjaciela walentynki

Karafka do whisky i pozostałych trunków

Inny pomysł na prezent to kupienie szkła na alkohol. Jeżeli nasz przyjaciel to smakosz whisky, warto będzie wybrać przeznaczoną właśnie na whisky karafkę w klasycznym albo bardziej oryginalnym wydaniu. Bardzo szczelny korek pozwoli na zachowanie właściwego aromatu umieszczonego w karafce trunku.

Be the first to comment on "Co kupić przyjacielowi na walentynki?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*