Jak zrobić prezent na walentynki dla chłopaka?

jak zrobić rezent na walentynki dla chłopaka
Wielkimi krokami zbliża się święto zakochanych, a Ty zastanawiasz się, jak wykonać własnoręcznie prezent dla swojego chłopaka na walentynki? Istnieje wiele pomysłów na to, w jaki sposób można wykonać prezent DIY z okazji tego wspaniałego święta dla dwojga – zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Prezent dla chłopaka na Walentynki – Za co go tak naprawdę kochasz?

Każda osoba uwielbia być doceniana i lubi także wiedzieć, że jest kochana. Możemy zatem pokusić się o wykonanie dla własnego chłopaka książeczki, w której podamy wszelkie powody, za które go kochamy. Można do tego wykorzystać chociażby talię kart (która zrobiona jest ze sztywnego materiału i posiada piękne grafiki z tyłu). Wystarczy je podziękować i zastosować do spięcia na przykład zapięcie od segregatora, ale sprawdzi się też wstążeczką. Na każdej spośród kart wystarczy napisać, za co go kochamy, nawet jeżeli wydaje się to być banalne.

robimy prezent dla chłopaka walentynki

robimy prezent dla chłopaka walentynki

Własnoręcznie wykonane zdrapki

Do wykonania tego pomysłu, potrzebne będą kolorowe kartki, biała kredka świecowa (można ją z powodzeniem zastąpić świeczką), jak i srebrna farbka. Na każdej ze zdrapek, powinny znajdować się trzy pola, które skrywać będą różnorodne nagrody – romantyczny spacer, wycieczka, czy też wyjście do kina. Bardzo praktyczne będą również niewielkie wyręczacze z codziennie pełnionych obowiązków, jak zrobienie śniadania, umycie samochodu, czy zajmowanie się dziećmi przez cały dzień.

Prezent dla chłopaka na Walentynki – Słodkości

Podobno najważniejsze jest wnętrze, niemniej jednak upominki mają to do siebie, iż nawet te najbardziej skromne, jeżeli zostaną ładnie zapakowane i widać że osoba obdarowująca przyłożyła się do ich przygotowania – będą cieszyły tym bardziej. Kto nie lubi słodkości? Można przygotować oryginalne etykietki i przykleić je na tabliczki czekoladowe. Możemy nieco zaszaleć i na tabliczkach umieścić także nasze wspólne zdjęcia i cokolwiek, co będzie nam podpowiadało nasze serce.

Album ze wspólnymi zdjęciami

Ten własnoręcznie wykonany prezent, może pochłonąć sporo czasu, ale z pewnością najbardziej wartościowy. Podczas wykonywania tego rodzaju upominku, panuje niemalże zupełna dowolność. Możemy wkleić wspólne fotki, pamiątki, czy też dorzucić do tego romantyczne cytaty, opis wspólnych wspomnień. Ciekawe będą także albumy, które skupiać się będą wokół szczególnego dla nas wydarzenia: przygotowań do ślubu, wspólnych wakacji, opisu przebiegu wybranych rocznic, czy też innych ważnych dni w naszym związku. Zeszyt nie musi być bardzo gruby. Czasami wystarczy zaledwie kilka kartek – jeżeli zawierają nasze piękne wspomnienia, na pewno zostaną zaaprobowane.

Własnoręcznie wykonany kubek na walentynki

Najzwyklejszy biały kubek, możemy łatwo zamienić na przepiękne wyznanie miłosne. Do tego celu przydadzą się specjalne pisaki do malowania po porcelanie albo farby do szkła. Wzór stworzony dzięki flamastrom, możemy utrwalić dzięki wypaleniu w piecu. Cena jednego takiego pisaka to około 10 złotych. Na kubku można umieścić miłosne wyznanie czy też małe serduszka.

Be the first to comment on "Jak zrobić prezent na walentynki dla chłopaka?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*