Jaki prezent dla męża na walentynki?

dla męża na walentynki

Walentynki to wyjątkowy dzień dla każdej pary zakochanych. Tradycja nakazuje, aby z tej okazji obdarować ukochaną osobę jakimś upominkiem. Chcesz wręczyć mężowi prezent, ale nie masz pomysłu? Zaskocz go i podaruj mu coś naprawdę wyjątkowego.

Wiele par często zapomina o tym, co jest naprawdę ważne w miłości. Kupują bombonierki, kwiaty i wino. Czasem jednak warto skupić się na wyjątkowości naszej drugiej połówki. Podaruj mężowi coś, co nie kojarzy Ci się z Dniem Zakochanych, ale bezpośrednio z zainteresowaniami i pasją Twojego wybranka. Dzięki temu dasz mu poczuć, że jest dla Ciebie kimś naprawdę wyjątkowym.

Czym się kierować, wybierając prezent dla męża na walentynki, jeśli chcemy go zaskoczyć?

Kiedy szukasz prezentu dla męża z okazji walentynek, wybieraj takie rzeczy, które kojarzą Ci się z nim jako osobą. Interesuje go motoryzacja? Świetnym pomysłem będzie zestaw narzędzi, jakiś nietuzinkowy gadżet do auta lub książka o mechanice pojazdów. Zamiast kupować prezent, który wiąże się bezpośrednio z walentynkami – poszukaj ciekawych produktów w kręgu zainteresowań swojego lubego.

Tę zasadę można potraktować jako dość uniwersalną. Może mąż interesuje się literaturą, tworzeniem muzyki lub buduje konstrukcje z klocków LEGO? Możesz podarować mu czytnik elektroniczny, profesjonalny mikrofon czy urządzenie do nagrywania dźwięku instrumentów. Masz naprawdę mnóstwo możliwości i dosłownie każda z nich będzie lepsza od oklepanego zestawu do golenia. Inna kwestia, kiedy Twój mąż wiele czasu poświęca na pielęgnację brody. W takiej sytuacji z pewnością sprawdzi się chociażby trymer do brody lub dedykowane jej kosmetyki.

Czy perfumy lub brelok na klucze nadają się na walentynkowy prezent dla męża?

Portfel, perfumy czy brelok na klucze są prezentami na walentynki w męskiej wersji – zamiast kwiatów, bombonierki czy kosmetyków do makijażu. O ile tego typu upominki w Dzień Zakochanych mogą wydawać się nieco banalne, o tyle czasem warto jest się zastanowić nad ich kupnem. Zwłaszcza wtedy, kiedy masz świadomość tego, że Twój mąż potrzebuje danej rzeczy, ale za żadne skarby sam jej sobie nie kupi. Mężczyźni mają bowiem dość praktyczne myślenie – jeśli mój portfel trzyma się w jednym kawałku, po co kupować nowy?

W niektórych przypadkach jest również dość często dobrać prezent walentynkowy dedykowany specjalnie dla męża. Może to wynikać z wielu kwestii. Niemniej jednak, w takiej sytuacji jesteś wręcz zmuszona, aby postawić na coś bardziej oczywistego. Jednak nie tylko sam prezent może być oryginalny. Możesz urozmaicić na przykład jego oprawę lub sposób wręczenia. Poświęć trochę czasu i zaaranżuj coś, co zapadnie Twojemu małżonkowi w pamięć.

prezent na walentynki dla męża

prezent na walentynki dla męża

Co dać mężowi z okazji walentynek, żeby prezent nie był zbyt oczywisty?

Wręczenie upominku mężowi w Dzień Zakochanych można urozmaicić na wiele sposobów. Jeśli ważną rolę w Waszym związku odgrywa poczucie humoru – warto to wykorzystać. Kup mężowi coś drobnego, zapakowanego w małe pudełeczko – może to być chociażby płyta ulubionego zespołu. Umieść ją w nieco większym pudełku, a to w kolejnym i kolejnym i tak dalej. Ogranicza Cię tylko dostępność dużych rozmiarów opakowań. Wyobraź sobie minę swojego męża, kiedy będzie przebijał się przez kolejne warstwy tej “matrioszki”. Z pewnością takie urozmaicenie poprawi humor Wam obojgu na cały dzień.

Jak znaleźć nietypowy prezent walentynkowy dla męża, aby wpisywał się w jego zainteresowania?

Tak jak pisaliśmy wyżej – jeśli chcesz znaleźć nietypowy prezent dla męża z okazji walentynek, nie możesz szukać wśród popularnych upominków. O wiele lepiej będzie przejrzeć jakieś strony tematyczne, związane z hobby męża i poszukać jakichś gadżetów lub innych rzeczy, które są na przykład nowością na rynku. Tak naprawdę wyjątkowość prezentu zależy od tego, jak bardzo zaangażujesz się w jego wybór. Nie znaczy to oczywiście, że musisz spędzić kilkanaście godzin w poszukiwaniu upominku idealnego. Warto jednak, abyś wysiliła się nieco i zadała sobie pytanie – co takiego mogłoby się naprawdę spodobać mojemu mężowi?

***

Be the first to comment on "Jaki prezent dla męża na walentynki?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*